اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. توجه فرمایید هزینه پرداختی شما بابت آماده سازی فایل ها جهت دانلود می باشد و از شما عزیزان هزینه ای بابت خود فایل دریافت نمی گردد . این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از ارائه به عنوان پروژه درسی خودداری فرمایید(درغیر اینصورت عواقب متوجه خریدار است و سایت مسئولیتی ندارد))

عصر اطلاعات

عصر اطلاعات

تحقیق عصر اطلاعات، فرمت doc

 

 

تعداد صفحه:13

 

 

 

قسمتی از متن:

عصر اطلاعات

عمليات رواني

فرماندهان جنگ به اين نتيجه رسيده اند كه عمليات رواني تاثيرات بسزايي در جنگ دارد بر طبق كتاب جنگ لتركارل ون كلاسوتيز، جنگ عمل خصمانه اي است كه با غلبه بر دشمن به اهداف خود مي رسيم، سان تزرو در 2000 سال پيش فرضيه اي را ارائه كرد كه اساس آن غلبه بر دشمن بدون جنگ و خونريزي مي باشد كه هنوز اين فن ساده و كم هزينه يكي از بنيادهاي جنگ رواني مي باشد و بالاخره پروزي نهايي و شكست دشمن بايد در افكار صورت گيرد.

با قرار دادن ايدئولوژي كلاسوتي و سارتز در كنار هم به يك اصل مهم در عصر اطلاعات عملياتي رواني دست مي يابيم. غلبه بر دشمن براي دستيابي به اهداف بدون جنگ و خونريزي امروه اين اصل رابطه خاصي با افزايش نظريه آمريكايي ها بر عجز آنها از تلفات داروي عصر اطلاعات (Psyop) بيش از ديگر تجهيزات جنگي قابليت ما را در رسيدن به اهداف ملي بدون جنگ و خونريزي افزايش مي دهد.

جنگ آوري مدرن و تكنيكهاي سياسي نمايانگر روشهاي بي شماري در حل اختلالفات براي ملت‌هاست جدول شماره 1 نمونه از ارتش و سياست و راههاي اقتصادي را نشان مي دهد كه اندازه طيف بحران مي باشد اين طيف به شاخه هاي فرعي صلح و بحران و جنگ تقسيم موقعيتي مابين جنگ و صلح مي باشد.

ابر قدرتهاي جهاني هنوز هم به دنبال راه حل هاي صلح آميز در مناطق بحران زا مي باشند به صلح كامل نه جنگ كامل براي مثال استفاده از حربه هاي اقتصادي نتيجه هاي چند جانبه دارند

بر طبق مطالعات مركز انجمن ملي صنعت گران تحريم هاي اخير قريب به 73 مورد در سالهاي 1993 تا 1996 بوده است كه متاسفانه اكثريت آنها براي تغيير در حكومت مورد نظر به نتيجه نرسيده عمليات صلح طلبانه در كشور بوسني به دليل هزينه بالا و سرباز گيري وسيع موفقيت آميز بود . اطلاعات رزمي جز اينكه پيچيدگي هاي مشكلات رفع مسالمت آميز بحرانها، عمليات ادغام و جابجايي ها را بيشتر مي كند توانايي و كارايي ديگري ندارد.

هنگامي كه تعاريف بسط داده شد و موشكافانه با آنها برخورد شد، اطلاعات رزمي نيز در نشريه اي مشترك، اصول مدييت و كنترل عمليات را تشريح كرد .

اصول مديريت و كنترل عمليات (C2W) به عنوان عمليات دسترسي به اطلاعات برتر تاثير گذار بر اطلاعات دشمن- تجزيه اساسي اطلاعات، سيستم هاي اطلاعاتي شبكه هاي كامپيوتري در طول دفاع از اطلاعات شخصي اصول تجزيه اطلاعات سيستم هاي اطلاعاتي ارتباط با شبكه هاي كامپيوتري ظرفيت اطلاعات رزمي IW در مقابل طيف بحران از صلح تا جنگ سياسي اقتصادي نظامي در نمودار 2 نمايش داده شده است.

همان گونه كه در نمودار 3 نشان داده شده است فرماندهي و كنترل جنگ (C2W) هم طيف بحران مي باشد اما عضوي متفاوت و جدا از ساير اعضاء

براي مثال ارتش در زمان جنگ هنگامي برگ برنده خود را رو مي كند كه اوضاع به اوج وخامت خود رسيده باشد و اين موضوع غالباً به يك منبع قابل دسترسي نياز دارد كه اخبار را به صورت نادرست پخش كند . با اين حال باز هم ممكناست مورد سوءظن قرار گيرد.

از طرف ديگر عمليات رواني عاملان امنيتي به طور مداوم به همراه ارتش اطلاعات بحراني دشمنان خود را در مقابل ارتش هاي دوست تكذيب مي كند.

عمليات رواني به عنوان عمليات طراحي شده به منظور انتقال اطلاعات و شاخص هاي انتخاب شده براي كشورهاي ديگر به منظور تحت تاثير قرار دادن آنها در احساسات و انگيزه ها و سرانجام تحت تاثير قرار دادن حكومت هاي خارجي، ارگانها گروهها و يا دسته جات

با رجوع به نمودار 2 متوجه خواهيم شد عمليات رواني نه تنها تمام طيف بحراني ارتش را در بر گرفته بلكه ممكن است در بيرون از ميدان جنگ هم عملي باشد.

توانائي هاي عمليات رواني با اصل تخصصي كردن اقامت در ارتش به عنوان يك تركيب برنامه ريزي شده به خدمات پشتيباني بسيار وابسته است

اصولاً در سطوح تاكتيكي تجهيزات ارتش شامل 10 الي 15 راديو با موج KW و فرستنده تلويزيوني دستگاه چاپ بلند گو ها و بي سيم هاي سمعي و بصري مي باشد. در نيروي هوايي پنسيلوانيا بيشترين قابليت هاي راديويي و پخش كننده هاي تلويزيوني بيشتر در چهار هواپيماي 130- FC قرار گرفته است و هواپيماهاي MC130 براي بمب باران طراحي شده اند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileggg_2034968_3750.zip15.5k